Elişi Modelleri

Etiket: tığ işi

Güne Bakan Çiçeği Modeli

Modeli arkadaşım gönderdi ortasından sonraki sırayı çözemedim resimden. Bi arkadaşının annesi örmüş. Hem model hem renkler çok güzel hem sizlerle paylaşmak istedim, hemde bilen varsa modelin anlatımını bizlerle paylaşabilir diye düşündüm biz çözemedik.

Gül Desenli Yelek Modeli

Bu yeleğimi yıllar önce örmüştüm, aslında ceketti bir süre o şekilde giydikten sonra kollarını çıkartıp yelek olarak giymeye başladım. Senelerce severek giydim. Bugün dolabı düzenlerken elime geldi sizlerle paylaşmak istedim umarım sizlerde beğenirsiniz.

Tunus İşi Battaniye

Tunus işi battaniye. Model alıntı gelinimizin komşusu örmüş. Görüntüsü çok güzel bende örücem sizlerle de paylaşmak istedim. Artan işleriniz varsa yada sevdiğiniz renklerle sizlerde örmek isteyebilirsiniz diye düşünüyorum. Bu dönemde evlerde sıkılmaktansa bu tarz işlerle uğraşmak iyi geliyor. Sizcede öyle değil mi? Kendim örünce sizlerle tekrar paylaşırım.

Kız Çocuğu Takımı

Yeşil ve beyaz bebe yünü ile tek tığ ile tunus işi tekniği ile örülmüş kız çocukları için şık bir takım olup takımın üst kısmı daha uzun örülerek elbise olarak da kullanılabilir. Her mevsimde kullanılabilecek olan takımın modası geçecek gibi görünmüyor.